Právní poradna logo

Doba trvání dohody o provedení práce

Datum:03. 06. 2021 v 15:53
Poslední aktivita:03. 06. 2021 v 15:54
Zhlédnuto:5103x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Naše mzdová účetní tvrdí, že dohodu o provedení práce lze uzavřít vždy a jen na dobu kalendářního roku. Dělá nám to v praxi problémy - opravdu tímto způsobem omezuje zákoník práce uzavírání tohoto pracovněprávního vztahu?

Garantovaná odpověď
0

Neomezuje a vaše mzdová účetní pravdu nemá. Ustanovení § 75 zákoníku práce vyžaduje jako obsahovou náležit...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz