Právní poradna logo

Povinnost ohlásit pověřence na ÚOOÚ

Datum:03. 06. 2021 v 11:41
Poslední aktivita:03. 06. 2021 v 11:42
Zhlédnuto:165x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Naše škola jmenovala v souladu se zákonem pověřence pro ochranu osobních údajů - s tím, že jeho kontaktní údaje jsme uvedli také na našich webových stránkách. Je to dostačující, nebo máme také informovat Úřad pro ochranu osobních údajů?

Garantovaná odpověď
0

Podle čl. 37 odst. 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016, o ochraně fyz...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz