Právní poradna logo

Povinnost zpracovat havarijní plán

Datum:05. 01. 2022 v 14:42
Poslední aktivita:05. 01. 2022 v 14:50
Zhlédnuto:1124x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Za jakých podmínek vzniká uživateli závadných látek povinnost zpracovat havarijní plán podle § 39 odst. 2 písm. a) vodního zákona?

Garantovaná odpověď
0

V případě, že uživatel [§ 2 písm. d) vyhlášky č. 450/2005 Sb.] za 1. zachází se závadnými látkami “ve ...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz