Právní poradna logo

Průzkumný vrt a možnost odběru vody z něj

Datum:27. 07. 2022 v 12:58
Poslední aktivita:27. 07. 2022 v 13:01
Zhlédnuto:881x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Je možné na základě souhlasu podle § 17 odst. 1 písm. i) vodního zákona odebírat vodu z provedeného průzkumného vrtu?

Garantovaná odpověď
0

Udělení souhlasu podle § 17 odst. 1 písm. i) vodního zákona neumožňuje využívání vrtu k zásobování pitnou...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz