Právní poradna logo

Značení nádob, potrubního vedení a místností

Datum:03. 06. 2021 v 14:19
Poslední aktivita:03. 06. 2021 v 14:20
Zhlédnuto:506x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Na pracovištích skladujeme nebezpečné chemické látky a směsi. Je někde stanovena povinnost tyto nádoby označit, a v případě, že ano, tak jakým způsobem?

Garantovaná odpověď
0

Odpověď na váš dotaz je možné nalézt v § 4 nařízení vlády č. 375/2017 Sb., o vzhledu, umístění a proveden...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz