Právní poradna logo

Faktura za nájem

Datum:04. 06. 2021 v 08:54
Poslední aktivita:04. 06. 2021 v 15:47
Zhlédnuto:3828x
1

Časté dotazy našich uživatelů:

Jsme výrobní společnost, plátci DPH. V roce 2019 jsme pořídili novou administrativní budovu, ve které sídlí ředitelství naší společnosti. Protože některé kancelářské prostory momentálně nepotřebujeme, rozhodli jsme se je pronajímat. Zatím jednáme o výši nájmu a nejsme si jisti, zda můžeme u všech nájemců zatížit nájemné DPH. Můžete nám poradit? Předpokládáme, že budeme pronajímat nebytové prostory 4 nájemcům, z toho jeden nebude plátcem DPH.

Garantovaná odpověď
1

Nájem nemovité věci je v zákoně č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty (dále též "ZDPH") upraven v § 5...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz