Právní poradna logo

Oceňování akcií v cizí měně k obchodování

Datum:06. 09. 2021 v 06:19
Poslední aktivita:06. 09. 2021 v 06:23
Zhlédnuto:758x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Jak se proúčtují akcie v EUR, které účetní jednotka nakoupila se záměrem prodeje v období do jednoho roku? Jak se akcie přecení na Kč? Přeceňuje se akcie k rozvahovému dni na reálnou hodnotu?

Garantovaná odpověď
0

Podle § 25 odst. 1 písm. f) zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů (dále jen ...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz