Právní poradna logo

Oceňování cenných papírů a podílů při pořízení

Datum:02. 09. 2021 v 06:35
Poslední aktivita:02. 09. 2021 v 06:49
Zhlédnuto:891x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Jak se oceňují cenné papíry a podíly při pořízení? Které náklady vstupují, a které nevstupují do ocenění cenných papírů a podílů?

Garantovaná odpověď
0

Odpověď v účetních předpisech

Podle § 25 odst. 1 písm. f) zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve ...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz