Právní poradna logo

Oceňování cenných papírů a podílů reálnou hodnotou

Datum:31. 08. 2021 v 09:18
Poslední aktivita:31. 08. 2021 v 09:23
Zhlédnuto:823x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Které kategorie cenných papírů a podílů se přeceňují na reálnou hodnotu? Ke kterému okamžiku se přeceňují na reálnou hodnotu? Jak se stanoví reálná hodnota? Které účetní jednotky nemají povinnost přeceňovat cenné papíry a podíly na reálnou hodnotu? Jak se účtuje o přecenění na reálnou hodnotu?

Garantovaná odpověď
0

Odpověď v účetních předpisech

K rozvahovému dni se podle § 27 zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví ...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz