Právní poradna logo

Potvrzení o zaměstnání

Datum:03. 06. 2021 v 15:09
Poslední aktivita:03. 06. 2021 v 15:10
Zhlédnuto:3739x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Když zaměstnanci skončí pracovní poměr, je mu zaměstnavatel povinen vydat potvrzení o zaměstnání. Do jaké lhůty po skončení tohoto pracovněprávního vztahu tak musí učinit, aby se nevystavil riziku uložení sankce od kontrolního orgánu?

Garantovaná odpověď
0

Ustanovení § 313 odst. 1 zákoníku práce uvozuje tuto povinnost zaměstnavatele slovy "při skončení pracovní...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz