Právní poradna logo

Povinnost školy poskytnout zák. zástupci nezl. žáka informace o praktickém vyučování

Datum:16. 05. 2024 v 13:07
Poslední aktivita:16. 05. 2024 v 14:01
Zhlédnuto:66x
0

Dobrý den,

má soukromá střední škola (právní forma: s.r.o.) povinnost sdělit zákonnému zástupci jejího žáka informace týkající se uzavření smlouvy školou s jiným subjektem (FO nebo PO) o praktickém vyučování žáka probíhajícím u daného subjektu?, např. předáním kopie smlouvy s anonymizovanými údaji, které nejsou jinak veřejně dostupné. Smlouva o studiu ani školní řád školy tuto záležitost nijak neupravují.

Relevantní právní předpisy:

§ 65 odst. 2 školského zákona, § 12 vyhlášky č. 13/2005 Sb.

§ 21 odst. 1 písm. b) a f) školského zákona

§ 22b písm. f) školského zákona

§ 164 písm. f) školského zákona

Děkuji.

Odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz