Právní poradna logo

Pozemky

Datum:03. 06. 2021 v 15:07
Poslední aktivita:03. 06. 2021 v 15:08
Zhlédnuto:522x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Jak zaúčtovat náklady vynaložené v souvislosti s pozemkem? Kdy se jedná o náklady vstupující do ocenění pozemku, náklady vynaložené na hmotný majetek - stavby nebo pěstitelské celky trvalých porostů, případně o provozní náklady běžného období?

Garantovaná odpověď
0

Podle § 7 odst. 1 vyhlášky č. 500/2002 Sb. (dále jen "vyhláška") položka "B.II.1.1. Pozemky" obsah...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz