Právní poradna logo

Práce přesčas invalidního zaměstnance

Datum:03. 06. 2021 v 18:50
Poslední aktivita:03. 06. 2021 v 18:51
Zhlédnuto:1064x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Našemu zaměstnanci byla přiznána nemoc z povolání a zároveň invalidní důchod I. stupně. Zaměstnance jsme přeřadili na pro něj zdravotně vhodnou práci. Může tento zaměstnanec konat práci přesčas a v jakém rozsahu?

Garantovaná odpověď
0

Zákonodárce v § 93 zákoníku práce (dále též "ZP") zdůrazňuje, že práci přesčas může zaměstnavatel nařídit...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz