Právní poradna logo

Sběr dešťové vody

Datum:26. 10. 2021 v 12:52
Poslední aktivita:19. 11. 2021 v 01:43
Zhlédnuto:1265x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Je potřeba pro sběr dešťové vody a její následné využití pro soukromé i firemní účely zvláštní povolení nebo můžeme realizaci provést, jak budeme chtít?

Garantovaná odpověď
0

Ustanovení § 5 odst. 3 zákona č. 254/2001 Sb., o vodách a o změně některých zákonů (vodní zákon), ve zněn...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz