Právní poradna logo

Těžba zeminy z koryta vodního toku

Datum:08. 09. 2021 v 06:45
Poslední aktivita:08. 09. 2021 v 06:48
Zhlédnuto:880x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Je možné těžit zeminu (kameny) z koryta vodního toku? Pokud ano, za jakých podmínek?

Garantovaná odpověď
0

Podle § 46 vodního zákona je zakázáno měnit směr, podélný sklon a příčný profil koryta vodního toku, pošk...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz