Právní poradna logo

Účtování o neuhrazené dani z nemovitých věcí

Datum:13. 09. 2021 v 10:30
Poslední aktivita:13. 09. 2021 v 10:35
Zhlédnuto:496x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Jak v průběhu roku účtovat o dani z nemovitých věcí, v případě, kdy část této předepsané daně byla uhrazena a část uhrazena nebyla? Daňová uznatelnost je přitom závislá na úhradě této daně. Jak v následujícím období zachytit dodatečnou úhradu této daně?

Garantovaná odpověď
0

V souladu s ustanovením § 24 odst. 2 písm. ch) zákona o daních z příjmů je daň z nemovitých věcí (např. úč...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz