Právní poradna logo

Účtování tvorby webových stránek

Datum:07. 06. 2024 v 10:31
Poslední aktivita:20. 06. 2024 v 10:01
Zhlédnuto:265x
0

Dobrý den,

jak v příspěvkové organizaci zaúčtovat tvorbu webových stránek od externí firmy v hodnotě 38 000 Kč a dále pak jejich pravidelnou aktualizaci?

Je správně níže uvedené zaúčtování?

Tvorba www stránek a jejich aktualizace je služba, která bude sledována na analytickém účtu k 518 – Ostatní služby. Pokud budou náklady na pořízení www stránky vyšší než 7 000 Kč, bude to drobný dlouhodobý nehmotný majetek (účet 558) a musí být zachycen na účtu 018 – Ostatní dlouhodobý nehmotný majetek. Bude-li cena pod hranicí DDNM, pak bude na podrozvahovém účtu 901 – Jiný drobný dlouhodobý nehmotný majetek.

Moc děkuji za odpověď.

Předplacená odpověď
0

Nejdříve je nutné rozhodnout, zda se jedná o dlouhodobý nehmotný majetek ve smyslu § 11 vyhlášky č. 410/20...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz