Právní poradna logo

Změna druhu práce a vstupní lékařská prohlídka

Datum:03. 06. 2021 v 15:00
Poslední aktivita:03. 06. 2021 v 15:01
Zhlédnuto:816x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Zaměstnanci vznikl pracovní poměr. V té souvislosti byl vyslán na vstupní lékařskou prohlídku a shledán zdravotně způsobilým k výkonu sjednané práce. Po měsíci se nám uvolnilo jiné pracovní místo a podle našeho názoru splňuje zaměstnanec nejlépe předpoklady k obsazení tohoto pracovního místa. Chceme mu nabídnout změnu druhu práce. Je nutné poslat ho kvůli tomu na novou vstupní lékařskou prohlídku?

Garantovaná odpověď
0

Jak vyplývá z ustanovení § 10 odst. 2 vyhlášky č. 79/2013 Sb., o pracovnělékařských službách a některých d...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz