Právní poradna logo

Zvedání břemen ženami v pracovní poloze vsedě

Datum:04. 06. 2021 v 09:04
Poslední aktivita:04. 06. 2021 v 10:22
Zhlédnuto:1131x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Mám dotaz ke zvedání břemen ženami v pracovní poloze vsedě. Podle nařízení vlády č. 361/2007 Sb. hmotnost břemen v pracovní poloze v sedě u žen by neměla přesáhnout 3 kg. Je jedno, kolikrát žena zvedá toto břemeno, nebo je i toto vztaženo na kumulativní hmotnost 6 500 kg? Nebo žena prostě se 4 kg vsedě nesmí v žádném případě manipulovat nebo to záleží na měření svalové zátěže autorizovanou formou a dle tohoto měření se pak určí hmotnost při manipulaci s břemeny v sedě?

Garantovaná odpověď
0

Podle ustanovení § 29 nařízení vlády č. 361/2007 Sb., kterým se stanoví podmínky ochrany zdraví při práci,...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz