Výhody registrace

Uživatelé registrovaní na portálu Právní prostor.cz mají k dispozici celou řadu možností pro vytváření své vlastní pracovní plochy a využívání funkcí, které webový portál nabízí. Registrace totiž přináší ještě pohodlnější orientaci ve vámi vybraných příspěvcích, rychlejší přístup k požadovaným informacím a flexibilní uživatelské rozhraní. Registrovaný uživatel pracuje s přehledně prezentovaným obsahem a využívá všechny výhody moderního webového prostředí vycházejícího z nejnovějších trendů.

Jako registrovaný uživatel máte možnost spravovat informace ve svém PROFILu a údaje aktualizovat. Kromě toho si však můžete označovat oblíbené články či zajímavosti, kterým se budete chtít věnovat později. Díky těmto funkcím máte neustále komplexní přehled o tom, co se v daném oboru děje a co vás zajímá. Můžete také přispívat vlastní autorskou tvorbou a zapojovat se do diskusí k aktuálním tématům či nabídnout nebo poptat pracovní pozice. Ke svým aktivitám a záznamům se po přihlášení můžete jednoduše vrátit prostřednictvím volby MŮJ OBSAH. 

Funkce registrovaného uživatele 

 Správa profilu

Registrovaný uživatel má přístup ke svému profilu a může zde upravovat informace o své osobě. 

 Oblíbený obsah (hvězdička)

Pomocí této funkce zařadíte článek mezi vaše oblíbené články. Takto označené články najdete v sekci Můj obsah / Oblíbený obsah. 

 Obsah k přečtení (brýle)

Použitím této funkce přidáte článek mezi příspěvky, které si chcete později přečíst. K článku se poté můžete vrátit v sekci Můj obsah / Obsah k přečtení.

 Odeslání článku emailem

Registrovaní uživatelé mají možnost jednoduchým způsobem zaslat článek sobě či kolegovi přímo do e-mailové schránky.

 Diskuse

Registrovaní uživatelé se mohou zapojovat do diskusí pod jednotlivými příspěvky a vyjadřovat se tak k aktuálním tématům.

 Můj obsah 

Registrovaní uživatelé mohou také vytvářet články vlastní. Vaše autorská tvorba je uložena v sekci Můj obsah / Moje autorská činnost. O zveřejnění vašich příspěvků v této sekci rozhoduje redakce portálu Právní prostor.cz.

 Moje inzeráty

Jako registrovaný uživatel máte příležitost zapojit se do pracovní inzerce a nabízet či poptávat pracovní pozice. K přehledu vašich inzerátů máte přístup v sekci Můj obsah / Moje inzeráty. Vámi zadané příspěvky zveřejní redakce portálu Právní prostor.cz.  

 Elektronický časopis

Registrovaní uživatelé obdrží dvakrát měsíčně číslo elektronického časopisu Právní prostor přímo do e-mailové schránky.

Nejoblíbenější články