Akce

Novinky o konaných akcích, odborných konferencích a kongresech s právním přesahem. Zúčastněte se akcí, které vás skutečně profesně obohatí.

Rozhodčí řízení a mediace

Rozhodčí řízení a mediace

Osvojení znalostí aktuální právní úpravy rozhodčího řízení v národním a mezinárodním rámci, představení výhod i nevýhod rozh. ř. a postupu v rozhodčím řízení, spolu s provázáním na problematiku mediace.

Termín konání:
Konference Ženy ve stavebnictví

Konference Ženy ve stavebnictví

Hlavním prostředkem naplnění jakékoli vize vedoucí ke zlepšení prostředí ve stavebnictví musí být LIDÉ. Ve stavebnictví pracuje v důležitých rolích málo žen. Získat do oboru více žen je příležitost. Tato konference má inspirovat k diskuzi, jak současnou situaci změnit v kontextu širší vize zvýšení k

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Kurz právní metodologie se zaměřením na lidská práva a správní právo

Kurz právní metodologie se zaměřením na lidská práva a správní právo

Webinář má za cíl oživit a prohloubit znalosti z právní metodologie, která odpovídá na otázku, jak nalézt právo, jak ho interpretovat a jak postupovat ve složitějších případech. Cílem kurzu je nejen jednotlivé metody představit teoreticky, ale prakticky na ukázkových případech. Kurz posílí argumentační schopnosti a vede k nácviku dovednosti jednotlivých metod právní interpretace, dotváření práva a poměřování.

Termín konání:

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu