Právní poradna logo

Automobil na stlačený zemní plyn

Datum:04. 06. 2021 v 09:03
Poslední aktivita:04. 06. 2021 v 10:21
Zhlédnuto:516x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Ke své podnikatelské činnosti jsem v roce 2021 začal používat osobní automobil na stlačený zemní plyn, označený v technickém průkazu jako NG. Současně lze používat i benzinový pohon, který využívám zejména při rozjezdech. Zajímalo by mě, zda budu muset platit daň silniční a pokud ano, v jaké výši? Pro úplnost uvádím, že se jedná o vozidlo s obsahem 1700 cm3.

Garantovaná odpověď
0

Podle § 3 písm. f) bod 3 zákona č. 16/1993 Sb., o dani silniční, ve znění pozdějších předpisů, jsou od dan...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz