Právní poradna logo

Dlouhodobý majetek v hodnotě 20.000 Kč - je možnost odepisovat?

Datum:01. 12. 2021 v 09:05
Poslední aktivita:06. 12. 2021 v 11:10
Zhlédnuto:1453x
0

Zemědělský podnikatel, vede DE, požádal o dotace a podmínkou k dotaci je mj i pořízení určitého zařízení v hodnotě 20.000 Kč - ale tento přístroj musí mít kartu majetku a musí se odepisovat jako dlouhodobý majetek (i když hodnotou patří do drobného majetku). Může se podnikatel rozhodnout, že v tomto případě to nebude DKP (drobný majetek), ale dlouhodobý?

Děkuji.

J. Holemářová

Garantovaná odpověď
0

Začít je třeba citací ustanovení § 4 odst. 1 písm. u) zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz