Právní poradna logo

Ukončení spolupráce v polovině měsíce - měsíční odměna

Datum:05. 08. 2022 v 14:28
Poslední aktivita:08. 08. 2022 v 09:13
Zhlédnuto:563x
0

Dobrý den,

společnost se mnou 15. července ukončila spolupráci. V dohodě o spoluprací jsme měli uvedeno, že společnost za mé služby bude platit měsíční poplatek.

Společnost nyní nechce uhradit měsíční poplatek v plné výši, ale pouze polovinu. Mám nárok na plnou sumu?

V Service Agreement je uvedeno:

- The Developer shall be paid by the Company at the rate of XXX each month.

Společnost se brání těmito paragrafy:

- the Service Agreement states in sec. 2.3 that "The Provider shall invoice the Company on a monthly basis for all work actually performed during the preceding month." 

- the Termination Agreement also states in sec. 2 that "The Provider shall receive the fee pursuant to the Services Agreement for the Services provided by the Provider up until the Termination Date."

Děkuji

Odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz