Právní poradna logo

Nákup s.r.o.

Datum:22. 04. 2024 v 16:16
Poslední aktivita:29. 04. 2024 v 07:50
Zhlédnuto:295x
0

Dobrý den, lékař (FO) provozuje svou ordinaci. Nyní koupil za 700 tisíc jinou ordinaci od s.r.o., v níž se stal jediným společníkem. Je těch 700 tisíc daňově uznatelný výdaj? Je tam vůbec nějaká návaznost na § 7 ZDP nebo je to vklad do s.r.o.? V té částce je zahrnuto vybavení, zaměstnanci, smlouvy s pojišťovnami - ocenění jednotlivých složek nebylo provedeno.

Děkuji, Lucáková.

Předplacená odpověď
0

Dobrý den, ve Vašem případě nepořídil lékař (FO) obchodní závod, který by se stal součástí jeho závodu pod...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz