Právní poradna logo

Poskytování stavebních prací v tuzemsku

Datum:04. 06. 2021 v 10:43
Poslední aktivita:04. 06. 2021 v 10:45
Zhlédnuto:520x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Jsme stavební společnost a stali jsme se nově plátci DPH. Slyšeli jsme, že ostatním plátcům máme fakturovat stavební práce bez DPH, ale nejsme si jisti, zda je to tak správně. Naše paní účetní si myslí, že bez DPH budeme fakturovat stavební práce pouze plátcům DPH, kteří podnikají ve stavebnictví, ale pokud stavební práce přijme plátce DPH, který není podnikatelem ve stavebnictví, budeme fakturovat s DPH. Je tento postup v pořádku?

Garantovaná odpověď
0

Podle § 92e zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty (dále též "ZDPH") při poskytnutí stavebních ...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz