Právní poradna logo

Posouzení bazénů jako zpevněných ploch pozemků podle zákona o dani z nemovitých věcí

Datum:04. 06. 2021 v 08:00
Poslední aktivita:04. 06. 2021 v 08:01
Zhlédnuto:1342x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Za jaké situace bude bazén považován za zpevněnou plochu pozemků podle § 6 odst. 5 zákona č. 338/1992 Sb., o dani z nemovitých věcí, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "zákon")?

Garantovaná odpověď
0

Zpevněnou plochou pozemku se podle ustanovení § 6 odst. 5 zákona rozumí pozemek nebo jeho část v m2 evido...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz