Právní poradna logo

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na škole v přírodě

Datum:02. 05. 2024 v 09:43
Poslední aktivita:03. 05. 2024 v 12:25
Zhlédnuto:249x
0

Dobrý den,

může být posudek o zdravotní způsobilosti dítěte nahrazen potvrzením preventivní prohlídky dítěte u pediatra ne starší než 1 kalendářní rok? Nebo je opravdu nutný pouze posudek o zdravotní způsobilosti k účasti na akci.

Děkuji, Mgr. Bc. Martina Pochobradská Týlová

Předplacená odpověď
1

Podle § 10 odst. 2 zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zá...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz