Právní poradna logo

Vstupní lékařská prohlídka Slováka pracujícího na Slovensku

Datum:13. 10. 2021 v 07:58
Poslední aktivita:21. 10. 2021 v 06:12
Zhlédnuto:668x
0

Dobrý den,

budeme (česká firma v ČR) zaměstnávat Slováka (obchodní referent), který bydlí na Slovensku a práci bude vykonávat jenom na Slovensku. Do naší společnosti bude jezdit jenom cca 1x týdně na porady. Musí absolvovat vstupní lékařskou prohlídku u naší smluvní lékařky v ČR nebo stačí, když přinese potvrzený náš formulář od svého praktického lékaře na Slovensku? (Kat. 1, THP, řidič referent). Děkuji.

Garantovaná odpověď
0

Dobrý den, děkujeme za dotaz.

Podle ust. § 59 odst. 1 zákona č. 373/2011 Sb., o specifických zdravo...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz