Aktuální otázky právní úpravy cestovního ruchu II

Právnická fakulta Univerzity Karlovy v Praze vás srdečně zve na konferenci na téma Aktuální otázky právní úpravy cestovního ruchu II. Akce navazuje na úspěšnou stejnojmennou konferenci, která se konala 10. února letošního roku.  Konference nabídne v čase od 12:00 do 18:00 v místnosti č. 38 celkem 11

Právnická fakulta Univerzity Karlovy v Praze vás srdečně zve na konferenci na téma Aktuální otázky právní úpravy cestovního ruchu II. Akce navazuje na úspěšnou stejnojmennou konferenci, která se konala 10. února letošního roku. 

Konference nabídne v čase od 12:00 do 18:00 v místnosti č. 38 celkem 11 příspěvků, mezi tématy se například objeví: Současný chaos právní úpravy cestovního ruchu, Nové soukromé právo po rekodikaci a cestovní ruch či Schválení nové evropské směrnice k cestovnímu ruchu.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu