Aktuální změny v daňovém právu

Seminář je určen pro advokáty, právníky z realitních kanceláří, daňové poradce a další zájemce o tuto problematiku. Cílem kurzu je seznámit účastníky s aktuálními změnami v oblasti daní z příjmů (se zaměřením na zdanění příjmů fyzických osob), daní souvisejících s nemovitými věcmi a nepřímých daních

Seminář je určen pro advokáty, právníky z realitních kanceláří, daňové poradce a další zájemce o tuto problematiku. Cílem kurzu je seznámit účastníky s aktuálními změnami v oblasti daní z příjmů (se zaměřením na zdanění příjmů fyzických osob), daní souvisejících s nemovitými věcmi a nepřímých daních. Zvláštní pozornost je kladena na zdanění nemovitých věcí a nakládání s nimi se zaměřením na daňově vhodné formulace ustanovení do smluvních dokumentů. Závěr kurzu bude věnován výběru aktuální judikatury Ústavního soudu a Nejvyššího správního soudu v daňových věcech. Kurz je pojat jako podrobné seznámení účastníků s aktuálním vývojem v rychle a soustavně se měnícím českém daňovém právu pro právníky, kteří znalost zdanění, a zejména zdanění nakládání s nemovitými věcmi, ke své praxi potřebují, ale nemají možnost ji samostatně podrobně zkoumat a studovat. Přednáší JUDr. Michael Kohajda, Ph.D.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu