ATYPICKÁ ZAMĚSTNÁNÍ - cesta k vyšší zaměstnanosti?

V rámci Specického vysokoškolského výzkumu 2015, projektu Katedry pracovního práva a práva sociálního zabezpečení Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, se dne 11. června 2015 a za podpory Advokátní kanceláre Rowan Legal, uskuteční na Právnické fakultě UK v Praze, pod záštitou Ministerstva p

V rámci Specického vysokoškolského výzkumu 2015, projektu Katedry pracovního práva a práva sociálního zabezpečení Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, se dne 11. června 2015 a za podpory Advokátní kanceláre Rowan Legal, uskuteční na Právnické fakultě UK v Praze, pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí, mezinárodní konference ATYPICKÁ ZAMĚSTNÁNÍ - cesta k vyšší zaměstnanosti?

Termín pro přihlášení aktivních účastníků konference je stanoven do 1. června 2015. Termín pro přihlášení ostatních účastníků konference je stanoven do 5. června 2015. Přihlášení lze provést zprávou elektronické pošty na e-mailovou adresu konferencepp@email.cz nebo písemnou formou na adresu Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze k rukám JUDr. Jakuba Morávka, Ph.D.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu