Autorské právo v praxi III. - Elektronické publikování a digitalizace odborné a vědecké literatury

Zveme Vás na seminář Autorské právo v praxi III., jehož obsah je inspirován avizovaným záměrem Evropské komise, zveřejněným ve Sdělení z prosince 2015. Evropská komise se v rámci další unijní harmonizace autorského práva hodlá zabývat mj. otázkami, jak podpořit dálkový přístup v uzavřených elektroni

Zveme Vás na seminář Autorské právo v praxi III., jehož obsah je inspirován avizovaným záměrem Evropské komise, zveřejněným ve Sdělení z prosince 2015. Evropská komise se v rámci další unijní harmonizace autorského práva hodlá zabývat mj. otázkami, jak podpořit dálkový přístup v uzavřených elektronických sítích k dílům uchovávaným ve vědeckých a akademických knihovnách a jiných příslušných institucích pro účely výzkumu a soukromého studia a jak usnadnit digitalizaci děl na trhu nedostupných a jejich zpřístupnění, a to v celé EU. S ohledem na autorskoprávní aspekty a využití nástrojů kolektivní správy autorských práv se seminář dotkne také technických problémů, které vydávání periodických i singulárních publikací v elektronické podobě a zejména digitální zpřístupňování publikací dříve vydaných klasicky tiskem provázejí. 

Zvýhodnění pro čtenáře Právního prostoru: pokud do poznámky registračního formuláře uvedete „Právní prostor“, bude Vám účtován o více než třetinu nižší účastnický poplatek (po slevě bude činit 790,- Kč bez DPH oproti standardnímu vložnému 1 190,- Kč bez DPH – sleva bude odečtena manuálně na faktuře, kterou Vám zašleme). 

Bližší informace o programu semináře naleznete ZDE.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu