Babyboom aneb Co když matky a otcové (ne)chtějí pracovat?

Nejedna zaměstnankyně nebo zaměstnanec v produktivním věku dnes musí řešit otázku, jak optimálně skloubit svoji dosavadní práci a péči o dítě. Cílem semináře je napomoci HR zaměstnancům, ale také samotným zaměstnankyním a zaměstnancům, se v dané problematice lépe orientovat a poskytnout praktický ná

Nejedna zaměstnankyně nebo zaměstnanec v produktivním věku dnes musí řešit otázku, jak optimálně skloubit svoji dosavadní práci a péči o dítě. Cílem semináře je napomoci HR zaměstnancům, ale také samotným zaměstnankyním a zaměstnancům, se v dané problematice lépe orientovat a poskytnout praktický návod, jak se s danými tématy v praxi vypořádat a vyvarovat se zbytečných chyb.

Vedle Nataši Randlové, advokátky s bohatými zkušenostmi z právní a personální praxe, se můžete těšit také na zajímavého hosta, jímž bude František Vlasák z Ministerstva práce a sociálních věcí ČR, který nabídne jednotlivá diskutovaná témata optikou nemocenského pojištění a praxe sociálního zabezpečení. Přednáší JUDr. Nataša Randlová a JUDr. František Vlasák.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu