Čínské obchodní jednání

Čína hýbe světem! A do hledáčku čínských investorů se pomalu dostává i Česká republika. Věděli byste, jak správně s čínským podnikatelem jednat, co můžete čekat a na co si dát pozor? Udělejte něco pro svou budoucí kariéru a přijďte se dozvědět, jak jednat s čínským obchodním partnerem.SKOK ve spolup

Čína hýbe světem! A do hledáčku čínských investorů se pomalu dostává i Česká republika. Věděli byste, jak správně s čínským podnikatelem jednat, co můžete čekat a na co si dát pozor? Udělejte něco pro svou budoucí kariéru a přijďte se dozvědět, jak jednat s čínským obchodním partnerem.

SKOK ve spolupráci s Czech China Entrepreneurs Forum, Čínskými studiemi FMV VŠE a Všehrdem připravil diskuzní večer na téma Čínské obchodní jednání. Účast na této akci zatím potvrdili následující řečníci, z nichž každý má bohaté zkušenosti z vyjednávání s čínskou stranou: Jitka Volfová (Čínská studia FMV VŠE, Expo Shanghai), Tomáš Hülle (CCEF), Václav Kopecký (CEC Government Relations), Lukáš Kovanda (Roklen), Radek Špicar (Svaz průmyslu a dopravy).

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu