Co nového v zaměstnanosti od 1. 1. 2015

Vypadá to, že nejčastěji novelizovaným zákonem v pracovněprávní oblasti v roce 2014 se stane zákon o zaměstnanosti – v legislativním procesu je v současnosti již jeho třetí letošní novela. Ačkoli se na první pohled může zdát, že změny tohoto předpisu se zaměstnavatelů v praxi až tak netýkají, opak č

Vypadá to, že nejčastěji novelizovaným zákonem v pracovněprávní oblasti v roce 2014 se stane zákon o zaměstnanosti – v legislativním procesu je v současnosti již jeho třetí letošní novela. Ačkoli se na první pohled může zdát, že změny tohoto předpisu se zaměstnavatelů v praxi až tak netýkají, opak často bývá pravdou a jejich dopad rozhodně nelze podceňovat. Nejdůležitější změny zákona o zaměstnanosti představí host Randls Training, JUDr. Jaroslav Stádník, vedoucí inspektor Oblastního inspektorátu práce pro hlavní město Prahu.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu