Compliance programy a jejich význam v České republice

Univerzita Karlova v Praze, Právnická fakulta, si Vás dovoluje pozvat na vědecký workshop s názvem "Compliance programy a jejich význam v České republice", který se ukuteční v pátek 27. 11. 2015 od 9 hodin v místnosti č. 38. Compliance programy v současné době nabývají na významu, zvláště po zaveden

Univerzita Karlova v Praze, Právnická fakulta, si Vás dovoluje pozvat na vědecký workshop s názvem "Compliance programy a jejich význam v České republice", který se ukuteční v pátek 27. 11. 2015 od 9 hodin v místnosti č. 38.

Compliance programy v současné době nabývají na významu, zvláště po zavedení trestní odpovědnosti právnických osob. Vytvoření efektivně fungujícího a transparentního systému vnitřní organizace, řízení a provozu obchodní společnosti je klíčem k jejímu úspěšnému fungování a může přispět k eliminaci rizik spojených s trestní odpovědností.

Program workshopu naleznete zde. Vstup volný.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu