Daňové změny pro personalisty a mzdové účetní od 1. 1. 2015

Jaké slevy na daních budou moci zaměstnanci, včetně daňových nerezidentů a důchodců, od nového roku uplatňovat? Kdo a jak bude nově zdaňován? Co zahrnuje nová oznamovací povinnost vůči finančním úřadům pro fyzické osoby a jak je to s elektronickým podáním? Před koncem roku by si také každý měl zkont

Jaké slevy na daních budou moci zaměstnanci, včetně daňových nerezidentů a důchodců, od nového roku uplatňovat? Kdo a jak bude nově zdaňován? Co zahrnuje nová oznamovací povinnost vůči finančním úřadům pro fyzické osoby a jak je to s elektronickým podáním? Před koncem roku by si také každý měl zkontrolovat určité daňové povinnosti. A které že to jsou? Na všechny výše uvedené otázky a mnohé další odpoví host Randls Training, Ing. Ditta Hlaváčková, daňová poradkyně a partnerka společnosti PROXY, a.s.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu