Dawn raids podle energetického zákona

Seminář o (staro)nové pravomoci Energetického regulačního úřadu provádět neohlášená místní šetření, která nabyla na významu po 1. 1. 2016 spolu s implementací nařízení REMIT. Cílem neohlášeného místního šetření může být jakýkoli účastník trhu s elektřinou, výrobce, distributor, obchodník či velký zá

Seminář o (staro)nové pravomoci Energetického regulačního úřadu provádět neohlášená místní šetření, která nabyla na významu po 1. 1. 2016 spolu s implementací nařízení REMIT. Cílem neohlášeného místního šetření může být jakýkoli účastník trhu s elektřinou, výrobce, distributor, obchodník či velký zákazník. Seminář Vám umožní připravit se na dawn raid ze strany ERÚ. Přednášet budou Neruda a Gachová (Havel, Holásek & Partners).

  • průběh místního šetření
  • pravomoci ERÚ během místního šetření
  • meze vyšetřovacích oprávnění ERÚ
  • povinnosti kontrolovaného subjektu
  • řízení, sankce
  • možnosti právní obrany
  • praktické rady
  • diskuse, příklady, follow-up
Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu