Weyrův den právní teorie, mezinárodní vědecká konference

Katedra právní teorie Právnické fakulty Masarykovy univerzity si Vás dovoluje pozvat na mezinárodní vědeckou konferenci Weyrův den právní teorie, která se uskuteční v prostorách fakulty dne 5. 6. 2015. Tématem konference jsou aktuální problémy právní teorie (zejména aktuální problémy metodologie prá

Katedra právní teorie Právnické fakulty Masarykovy univerzity si Vás dovoluje pozvat na mezinárodní vědeckou konferenci Weyrův den právní teorie, která se uskuteční v prostorách fakulty dne 5. 6. 2015.

Tématem konference jsou aktuální problémy právní teorie (zejména aktuální problémy metodologie právní vědy, teorie práva, právní filosofie, sociologie práva a výuky právní teorie na právnických fakultách, dále rovněž i nové přístupy v právní vědě jako Law and economics).

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu