Dovolená po novele 2021 – WORKSHOP

Jedna z nejzásadnějších změn v chystané novele zákoníku práce spočívá ve zcela nové koncepci dovolené, která bude počítána tzv. na hodiny. Jde o změnu, která se dotkne každého zaměstnance, ať již toho, kdo dovolenou čerpá, tak toho, kdo dovolenou nařizuje a počítá velikost jejího nároku. Abyste b

Jedna z nejzásadnějších změn v chystané novele zákoníku práce spočívá ve zcela nové koncepci dovolené, která bude počítána tzv. na hodiny.

Jde o změnu, která se dotkne každého zaměstnance, ať již toho, kdo dovolenou čerpá, tak toho, kdo dovolenou nařizuje a počítá velikost jejího nároku. Abyste byli schopni zaměstnancům vysvětlit, že se jim neděje žádná křivda, a jak vlastně budou nároky na dovolenou a její čerpání po novu vypadat, je toto školení koncipováno jako workshop, kdy bude v průběhu školení řešeno množství praktických příkladů a otázek. Taktéž se bude pozornost věnována oblastem, které v praxi často činí problémy a které ve větší či menší míře novela mění – krácení dovolené, čerpání dovolené ve svátek a převádění dovolené do následujících let.

Přihláška a podrobné informace

16. 6. 2020

 9:00 – 13:00

 školicí centrum Randls Training

 Tetris Office Building, Budějovická 1550/15a, Praha 4


Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Sdílejte článek
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři