ELSA Day: Gender Equality

Zveme Vás na tradiční akci, kterou pro Vás pořádá ELSA po celé Evropě. Tento rok je tématem ELSA Day gender equality - genderová rovnost. ELSA Praha si pro Vás připravila několik akcí k této tématice, na které Vás srdečně zve. Návštěva Úřadu vlády (již 24.11.) s následnou diskuzí na téma gender equ

Zveme Vás na tradiční akci, kterou pro Vás pořádá ELSA po celé Evropě. Tento rok je tématem ELSA Day gender equality - genderová rovnost. ELSA Praha si pro Vás připravila několik akcí k této tématice, na které Vás srdečně zve.

  • Návštěva Úřadu vlády (již 24.11.) s následnou diskuzí na téma gender equality s předsedkyní a místopředsedou Výboru proti násilí na ženách a proti domácímu násilí
  • Konference na téma Istanbulská úmluva s několika politiky, zástupci neziskových organizací a České ženské lobby
  • Večerní párty v klubu P.M. club od 20:00
Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu