ELSA Moot Court Competition

ELSA pořádá již 13. ročník ELSA Moot Court Competition na právo WTO! Zapojte se do celosvětové soutěže, kterou ELSA přináší ve spolupráci se Světovou obchodní organizací. Jak se zapojit? Vytvořte tým 2 - 4 studentů práv a přihlaste jej do 23. listopadu 2014, dále je zapotřebí vypracovat písemné podá

ELSA pořádá již 13. ročník ELSA Moot Court Competition na právo WTOZapojte se do celosvětové soutěže, kterou ELSA přináší ve spolupráci se Světovou obchodní organizací.

Jak se zapojit? Vytvořte tým 2 - 4 studentů práv a přihlaste jej do 23. listopadu 2014, dále je zapotřebí vypracovat písemné podání, přičemž deadline pro odevzdání těchto podání je 18. ledna 2015. Následně budou týmy soutěžit v celkem 5 ústních regionálních kolech - 2 evropských, americkém, africkém a asijském, 20 nejlepších týmů postoupí do ústního finále konaného v sídle WTO v Ženevě.

 

 

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu