European Law Moot Court Competition - Regionální finále v Praze

PF UK zaštiťuje každoročně vybraný tým studentů PF UK, který reprezentuje svoji alma mater v souboji s ostatními celosvětovými univerzitami. Katedra evropského práva, která supervizuje vybrané týmy studentů v moot court soutěžích v evropském právu, slavila dosud nemalé úspěchy v těchto soutěžích. PF

PF UK zaštiťuje každoročně vybraný tým studentů PF UK, který reprezentuje svoji alma mater v souboji s ostatními celosvětovými univerzitami. Katedra evropského práva, která supervizuje vybrané týmy studentů v moot court soutěžích v evropském právu, slavila dosud nemalé úspěchy v těchto soutěžích. PF UK byla poctěna, aby hostila regionálních finále letošního European Law Moot Court Competition 2014/2015. Regionální finále je spolupořádáno s advokátní kanceláří White & Case LLP, která je generálním partnerem regionálního finále v Praze. V případě Vašeho zájmu bychom si Vás dovolili pozvat zejména na uvítací recepci, která proběhne ve čtvrtek dne 19. února 2015 od 18:30 hod v Atriu PF UK, a dále na finále soutěže, které proběhne v sobotu 21. února 2015 od 15:30 hod v místnosti č. 100 na PF UK.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu