Exekuce, insolvence a spousta starostí

Co přesně pro zaměstnavatele znamená, když se proti jeho zaměstnanci vede exekuce nebo insolvenční řízení? Jaké fáze tato řízení mají a jak v nich postupovat? Odkud zaměstnavatel získá potřebné informace a které si má raději aktivně vyhledat? Všechny uvedené dotazy budou předmětem školení k tématu e

Co přesně pro zaměstnavatele znamená, když se proti jeho zaměstnanci vede exekuce nebo insolvenční řízení? Jaké fáze tato řízení mají a jak v nich postupovat? Odkud zaměstnavatel získá potřebné informace a které si má raději aktivně vyhledat? Všechny uvedené dotazy budou předmětem školení k tématu exekuce a insolvence vedených proti zaměstnanci.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu