Menu

Akce

Financování v módě - Ústav práva módního průmyslu

Akce16.06.2016
16.06.2016

Ústav práva módního průmyslu, z.ú. si Vás dovoluje pozvat na seminář „Financování v módě“. Seminář se zaměří na financování v oblasti módního businessu jako na zcela zásadní složku úspěšného budování módní značky. Blíže se na semináři budeme věnovat: • Základním možnostem jak podnikání v módě a 

Ústav práva módního průmyslu, z.ú. si Vás dovoluje pozvat na seminář „Financování v módě“.

Seminář se zaměří na financování v oblasti módního businessu jako na zcela zásadní složku úspěšného budování módní značky.

Blíže se na semináři budeme věnovat:

• Základním možnostem jak podnikání v módě a designu financovat;
• Hlavním právním a obchodním rizikům spojeným s různými druhy financování;
• Smluvní dokumentaci a dalším podkladům potřebným při financování;
• Pohledu investora na investice v oblasti módy.

Přednášející:

Filip Čabart, advokát se specializací na právo finanční, advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners, člen správní rady ÚPMP, pravidelně radí bankovním domům a předním českým a zahraničním společnostem zejména v oblasti financování, často při největších transakcích ve finančním sektoru v České republice.

Ondřej Havlík, associate, Czechoslovak Capital Partners a.s., aktivně se podílel na akvizici společností provozujících maloobchodní prodejny s dostupnou luxusní módou v česko-slovenském regionu a jejich následné konsolidaci do společné skupiny provozující mj. obchody značek GEOX, Armani Jeans, multibrand Beltissimo, Versace Jeans, Max Mara Weekend, 18CRR81 Cerruti s obratem více jak 400 mil. Kč ročně.

Přihlášky zasílejte e-mailem na adresu info@upmp.cz (počet míst je omezen). Seminář je pro zájemce z řad návrhářů a designérů ZDARMA, pro ostatní je vstup zpoplatněn 950,- Kč.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři