Jak bezpečně uzavírat smlouvy a jak se vyvarovat jejich neplatnosti

Komu je seminář určen? Advokátům, advokátním koncipientům, podnikovým právníkům, členům statutárních orgánů obchodních korporací, živnostníkům, představitelům státních organizací, obcí a krajů, úředníkům a dalším zájemcům, kteří ve své praxi uzavírají smlouvy. Jak je výklad postaven? Výklad

Komu je seminář určen?

Advokátům, advokátním koncipientům, podnikovým právníkům, členům statutárních orgánů obchodních korporací, živnostníkům, představitelům státních organizací, obcí a krajů, úředníkům a dalším zájemcům, kteří ve své praxi uzavírají smlouvy.

Jak je výklad postaven?

Výklad se soustředí na problematiku kontraktačního procesu z hlediska nového občanského zákoníku. Ten přinesl řadu liberálních pravidel, které mohou strany při uzavírání smluv využít, mohou však znamenat i pasti, do nichž se lze snadno chytit. Lektoři upozorní na zásadní změny, ukáží, jak se lze pastím vyhnout, ukáží, co je dobré ve smlouvě ujednat, aby si strana vylepšila svoji smluvní pozici. Zmíněna bude též aktuální judikatura a judikatura nadále použitelná z předchozího období. V průběhu i na konci semináře bude poskytnut prostor pro dotazy účastníků.

Termín: 18.1.2023, 9.00 - cca 16.00

Místo: budova ČS VTS, Novotného lávka 5, Praha 1 nebo on-line

Přednášející: JUDr. Petr Bezouška, Ph.D., Doc. JUDr. Bohumil Havel, Ph.D.

Registrace a více informací ZDE nebo pro online verzi ZDE.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články