Jak pracovat se stresem a trémou

V dnešní hektické době je na člověka, pracujícího člověka, vyvíjen vysoký nátlak na jeho efektivitu práce, profesionalitu, rychlost práce atd. Každý to zná. Uspět znamená čelit hromadě stresu. Někomu sice práce pod stresem vyhovuje, ale to jsou ojedinělé případy. Zbytek lidí naopak ztrácí výkonnost,

V dnešní hektické době je na člověka, pracujícího člověka, vyvíjen vysoký nátlak na jeho efektivitu práce, profesionalitu, rychlost práce atd. Každý to zná. Uspět znamená čelit hromadě stresu. Někomu sice práce pod stresem vyhovuje, ale to jsou ojedinělé případy. Zbytek lidí naopak ztrácí výkonnost, jeho pracovní morálka upadá a to vše vede k osobnímu stávkování či prokrastinaci.

Vstupné: 390,- Kč
Z toho 60 % přispíváte na Dětský domov Dolní Počernice na program „Lépe připraven do života“, ze zbývajících 40 % kryjeme náklady semináře.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu