Job Fair Kontakt Olomouc 2015

Dne 22. 04. 2015 od 10:00 se na půdě právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci bude konat každoroční pracovní veletrh Job Fair Kontakt (JFK) pořádaný ELSA Olomouc. Evropské sdružení studentů práv nabízí možnost prezentace vaší advokátní kanceláře v rámci Job-fair Kontaktu 2015 v Olomouci. C

Dne 22. 04. 2015 od 10:00 se na půdě právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci bude konat každoroční pracovní veletrh Job Fair Kontakt (JFK) pořádaný ELSA Olomouc.

Evropské sdružení studentů práv nabízí možnost prezentace vaší advokátní kanceláře v rámci Job-fair Kontaktu 2015 v Olomouci. Cílem veletrhu je, aby se advokátní kanceláře a neziskové organizace z oblasti práva mohly studentům představit a vyhledat nové kolegy a kolegyně do svých týmů, buď na trvalo nebou formou stáže. Díky JFK bylo jen za minulý rok zprostředkováno přes 30 stáží za jediný den. Pro další informace můžete sledovat i facebookovou událost.

 

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu