Konference Insolvence 2015

Ptáte se také, jak je možné zabránit šikanózním návrhům na oddlužení, jestli bude možné oddlužit i bezdomovce a jak nová vyhláška ovlivní fungování provozoven? Odpovědi na Vaše otázky najdete na Konferenci Insolvence 2015. K aktuálním koncepčním změnám a záměrům v oblasti insolvenčního práva blíže p

Ptáte se také, jak je možné zabránit šikanózním návrhům na oddlužení, jestli bude možné oddlužit i bezdomovce a jak nová vyhláška ovlivní fungování provozoven? Odpovědi na Vaše otázky najdete na Konferenci Insolvence 2015.

K aktuálním koncepčním změnám a záměrům v oblasti insolvenčního práva blíže pohovoří Mgr. Luboš Dörfl, předseda Krajského soudu v Ústí nad Labem a člen pracovní skupiny pro insolvenci při Ministerstvu spravedlnosti. O aktuálních tématech insolvence přednesou také další odborníci z oboru. Odpolední část programu vyplní panelová diskuze pěti soudců z krajských soudů České republiky a dvou zástupců zájmových organizací insolvenčních správců. Budete moci sledovat vystoupení sedmi odborníků z praxe, kteří se ve svých názorech na mnohé otázky insolvenčního práva významně rozcházejí. Pod taktovkou Mgr. Lukáše Pachla představí své postoje a společně prodiskutují jejich výhody i úskalí.

Nenechte si ujít jedinou konferenci v České republice zaměřenou přímo na problematiku insolvenčního práva, která může výrazně ovlivnit jeho další vývoj. Přihlaste se pomocí registračního formuláře na www.konferenceinsolvence.cz, kde najdete také podrobnější informace o programu. Pořadatel: Insolvence 2008, a.s.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu